Twitter Hesabını Sıfırlama

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twitter Hesabını Sıfırlama
#1
Merhaba arkadaşlar;

Bugün sizlerle twitter hesabınızı tamamen sıfırlamanızda size yardımcı olacak 3. parti bir programı paylaşacağım. Program 3 aşamadan oluşuyor. İlk aşamada Tweet ve ReTweet leri istediğiniz şekilde ister yıl yıl ister fitreleyerek isterseniz tamamen silebilirsiniz. 2. aşamada beğenileri ve 3. aşamada direk mesajları silebilirsiniz.

Yapmanız gereken bilgisayarınıza indirdiğiniz bu yardımcı programı çalıştırdığınız da aşağıdaki görselde olduğu gibi açılan program penceresinden kutucukları işratleyip Sign In butonuna tıklamak. Program sizi web tarayıcıya yönlendirecek ve sizden twitter a giriş yapıp DMs uygulaması için izin isteyecek. İzin verdiğinizde size bir pin kodu verecek. Bu pin kodunu programda ilgili yere yapıştırıp okeylemeniz yeterlidir.

[Resim: step1_sign_in.PNG]

Ardından aşağıdaki görsel ile karşılaşacaksınız. Eğer Delete Tweets seçerseniz sizden twitter arşivini indirmenizi ve program menüsünden twitter arşiv dosyasını seçmenizi isteyecek. Arşiv dosyasını oluşturup indirmek için https://twitter.com/settings/account bağlantısını kullanın. Diğer 2 seçenek için direk hesapdan bilgiler çekilip programa yüklenecek.

[Resim: step1.png]


Favorileri yani beğenileri silmek isterseniz karşınıza bu şekilde bir ekran gelecek. Start butonuna tıklayıp bilgileri çekme işlemi bittikden sonra Next ile sonraki aşamaya ilerlemeniz yeterlidir. Direkmesajlar içinde işlem aynıdır.

[Resim: fetch_favorites.PNG]


Esas silme işleminin yapıldığı ekran burasıdır. Buradan nelerin silinmesini istediğinizi belirleyip en altta ortada bulunan Erase ... butonuna tıklamanız yeterlidir. Eğer aşırı kayıt varsa ve işlemi hızlandırmak isterseniz yada yavaş yavaş yapsın derseniz Number Of paralel Connectıons etiketi altındaki seçeneği sayısal olarak yüksek veya küçük bir değere ayarlayabilirsiniz. Bu paralel bağlantılarla birlikte aynı anda yapılacak işlem sayısıdır.

[Resim: delete_tweets.PNG]


İNDİR TAŞINABİLİR VERSİYON (v5.1.4)

İNDİR KURULUM DOSYASI (v5.1.4)

Program Resmi Sitesi

Not: Programın çalışması için bilgisayarınız da .Net Framework 4.5 veya daha üstü versiyonların kurulu olması gerekmektedir.

Kullanım Videosu
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi