Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android uygulama hakkında destek
Arkadaşlar merhaba.
Elimide bir android uygulama var, arkadaşa özel yapılmıştı.
Yaklaşık 2 aydır filan çalışmıyormuş. Muhtemelen bir server değişikliği yada serverin kapanması gibi birşey diye düşünüyoruz.

Ben uygulamayı Andro Chef Java Decompiler ile açtım ancak içerisinde çok fazla dosya var.
Bu aradığm yerleri nerede ve nasıl bulabilirim acaba ?

android
com
okio
org

menülerinin altında bir sürü alt menü ve klasör var.
Desteğiniz ricasıyla.
Bul
(07-11-2015, 08:37)wtrk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhaba.
Elimide bir android uygulama var, arkadaşa özel yapılmıştı.
Yaklaşık 2 aydır filan çalışmıyormuş. Muhtemelen bir server değişikliği yada serverin kapanması gibi birşey diye düşünüyoruz.

Ben uygulamayı Andro Chef Java Decompiler ile açtım ancak içerisinde çok fazla dosya var.
Bu aradığm yerleri nerede ve nasıl bulabilirim acaba ?

android
com
okio
org

menülerinin altında bir sürü alt menü ve klasör var.
Desteğiniz ricasıyla.

Uygulamayı eklersen bir bakabiliriz.
hem apk dosyası hemde java dosyası ektedir hocam.
Çalışmama nedeni acaba versiyon uyumsuzluğu vs olaibilir mi ?

https://mega.nz/#!RhcBDBqa!fGPYrkqxHFIjk...heTAv3VTLE

Not : Bu arada program, da gelen iki pencereye koordinatları giriyoruz yada haritadan seçiyoruz, sonrasında iki nokta arasında koordinatları düzgün bir şekilde .dat dosyası olarak export ediyordu.
Bul
(07-11-2015, 09:15)wtrk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hem apk dosyası hemde java dosyası ektedir hocam.
Çalışmama nedeni acaba versiyon uyumsuzluğu vs olaibilir mi ?

https://mega.nz/#!RhcBDBqa!fGPYrkqxHFIjk...heTAv3VTLE

Not : Bu arada program, da gelen iki pencereye koordinatları giriyoruz yada haritadan seçiyoruz, sonrasında iki nokta arasında koordinatları düzgün bir şekilde .dat dosyası olarak export ediyordu.

Biraz bakındım proyu kurdum felan Google Maps Api ile alakalı bir durum gibi geldi bana. Eğer google böyle bir güncellemeye gittiyse api lerler alakalı, programında duruma göre güncellenmesi çözüm. Yani programı yazan kişiden rica etmeniz gerek.
Hocam programı yazan arkadaş şuan da yok malesef..
Herhangi bir ftp yada htttp tarzında bir adres çıkmıyor mu ??
Varsa eğer hangi apiler var onları görebilirmiyiz ??
Yani api lerden yola çıkarak bir yere varamazmıyız ?
Bul
pesimist_61x hocam yokmu bir gelişme ?
API'lerden bir sonuca varamazmıyız ?
Bul
(09-11-2015, 16:12)wtrk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: pesimist_61x hocam yokmu bir gelişme ?
API'lerden bir sonuca varamazmıyız ?

Çözüm programı yazan programcının güncellemesi. Programın kaynak proje kodları elimde olmadığından ve android uygulamalarına da çok hakimiyetimde söz konusu olmadığından ben bu konuda yardımcı olamayacağım sadece fikir verebilirim, programı çalışır hale getirmem mümkün değil.
(09-11-2015, 17:00)pesimist_61x Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çözüm programı yazan programcının güncellemesi. Programın kaynak proje kodları elimde olmadığından ve android uygulamalarına da çok hakimiyetimde söz konusu olmadığından ben bu konuda yardımcı olamayacağım sadece fikir verebilirim, programı çalışır hale getirmem mümkün değil.

Sorun şuki hocam bu programı yazan arkadaş kayıplarda Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
onun için bir alternatif çözme yöntemi üzerinde çalışıyoruz.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşlemciden yazılım kopyalama hakkında wtrk 1 5,083 26-12-2015, 01:10
Son Yorum: Administrator

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi