Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TurkishCode.com Yeniden Yapılanıyor...
#1
Turkishcode.com ilk olarak 2012 yılında yayın hayatına başlama girişiminde bulunmuş fakat bazı nedenlerden dolayı askıya alınmıştı. Gerek olanakların elvermemesi ve gerekse zaman sorununun aşılmasının ardından, 20.03.2015 tarihi itibariyle tekrardan tarafımızdan özel olarak tasarlanan portal yazılımı kaldığı yerden geliştirilmeye ve forum kısmının yapılandırılmasına başlandı. Yakın gelecekte Masaüstü, Web, Mobil ve değişik platformlarda uygulama gelişim sürecini de başlatmayı planlıyoruz... Eğer bu yazıyı okuyorsanız ve sizde bu oluşumun daha ilk aşamasından bir parçası olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz...
Sevgi ve saygılarımızla...
TurkishCode.com
Cevapla
#2
Bizlere ve bu oluşuma katılmak isteyenlere şimdiden hayırlı olsun...
Cevapla
#3
Hocam sitede çok fazla alt forum var, alt forumlar belli başlıkların altına giremez mi acaba ?
Mouse topuyla 2-3 kez çevirerek sitenin en altını görebiliyoruz. Sade siteden yanayım ben.
Şahsi görüşüm bu
Ara
Cevapla
#4
(06-10-2015, 17:01)wtrk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam sitede çok fazla alt forum var, alt forumlar belli başlıkların altına giremez mi acaba ?
Mouse topuyla 2-3 kez çevirerek sitenin en altını görebiliyoruz. Sade siteden yanayım ben.
Şahsi görüşüm bu

Görüşünü paylaştığın için teşekkürler wtrk. İlerleyen zamanlarda bu konuyu görüşüp forum kategori ve bölümlerinde düzenlemeye gidebiliriz. Alt forumlarının fazla olmasının nedeni, kategorilerin daha düzenli ve neyin nerde olduğunun belli olmasının istenmesi ile alakalı bir durum.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi