Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Send To Multi Message | Özel SMS Sistemi
#1
S2M (Send To Multi Message), datakent.com tarafından geliştirilen web arayüz ve web servis destekli bir SMS sistemidir.
Sunucu olarak Windows Server (Microsoft IIS), veritabanı olarak Microsoft SQL Server kullanılmaktadır. Tercihinize göre Microsoft IIS ve Microsoft SQL Server yazılımlarını kişisel bilgisayarınıza kurarak SMS sistemi için sunucu olarak kullanabilirsiniz.
S2M sisteminde; SMS'ler web arayüz ya da web servis aracılığıyla veritabanına kaydedilir, tek tek ya da toplu olarak kaydedilen bu SMS'ler tercihinize göre Android telefon ya da 3G mobil modem için hazırlanan S2M uygulaması aracılığıyla sunucudan alınarak gönderilir, aynı şekilde gelen mesajlar da bu cihaz ve uygulamalar aracılığıyla alınarak sunucu tarafına iletilir.
Giden ve gelen mesajlara web arayüz ve web servis aracılığıyla erişilebilmektedir.
S2M uygulaması ile SMS gönderimi için cihaza (Telefon/3G Modem) takılı mobil hat (sim kart) kullanılmakta olup; SMS gönderim işleminin cep telefonunuzdan yaptığınız SMS gönderme işlemi ile hiçbir farkı yoktur. Bu doğrultuda; mobil hattın faturalı ya da faturasız olması, kullanılan GSM operatörün hangisi olduğu bir önem arzetmemektedir. SMS gönderiminde varsa GSM operatörünüzden satın almış olduğunuz SMS paketinizdeki SMS haklarınız kullanılır aksi takdirde tarifenize ilişkin SMS gönderim ücretlendirmesi uygulanır.
Web servis desteği sayesinde SMS sistemini kendi uygulama ya da sistemlerinize kolayca entegre edebilirsiniz. Sistem tümüyle fiziki olarak kontrolünüzde olan cihazlar üzerinde çalışır ve veri güvenliği konusunda endişelenmeniz gerekmez. SMS paketi satın almak için 3. taraf firmalara bilgi ya da belge gönderme zorunluluğunuz ortadan kalkar.


Daha fazla bilgi ve uygulama görselleri için: http://s2m.datakent.com/
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EDYS [ Elektronik Döküman Yönetim Sistemi ] Administrator 0 5,240 15-06-2015, 20:16
Son Yorum: Administrator

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi