Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[APK] tNote (Bulut not defteri)
#1
Merhaba arkadaşlar,

Sizlere kendi geliştirdiğim bulut tabanlı not defteri uygulamasını tanıtmak istiyorum.

tNote uygulamasına cihazınızda tanımlı gmail hesabı ile kolayca kaydolup giriş yapabilirsiniz. Cihazınızı sıfırlasanız veya değişseniz bile aynı gmail hesabı ile tNote uygulamasına giriş yaptığınızda ve önceden kullandığınız şifreleme anahtarını girdiğinizde notlarınız otomatik olarak yüklenecek ve görüntülenecektir. İnternetsiz bir şekilde de kullanabilirsiniz ve internet erişimi olduğu anda uygulama notlarınızı otomatik olarak firebase veritabanına yedekleyecektir. 

Önemli:
Açılan ilk ekranda sizden bir şifreleme anahtarı girmenizi ister. Varsayılan şifreleme anahtarı "def" tir. Bu anahtar notlarınızın firebase veritabanında şifreli bir şekilde saklanmasını ve şifresi çözülerek uygulama arayüzünde görüntülenmesini sağlar. Eğer uygulamaya bir kaç not kaydeder ve sonradan şifreleme anahtarını değişirseniz uygulama önceki şifreleme anahtarı ile kaydettiğiniz notları çözemez. Bunun için tanımladığınız şifreleme anahtarını unutmamalısınız.

Android 7.1 ve sonraki sürümlerde çalışır.

İpucu:
Bir kaç şifreleme anahtarı ile farklı notlar şifreleyebilir ve şifreleme anahtarını değiştirerek ilgili notları görüntüleyebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken husus sadece ilgili şifreleme anahtarı ile şifrelenen notlar görüntülenir ve farklı şifreleme anahtarı ile şifrelenen notlar görüntülenmez bunun yerine Şifreli ibaresi yer alır.

Ayrıca birden fazla cihazda aynı gmail hesabı ile uygulamaya giriş yapılmış ise not girişleri ve düzeltmeleri tüm aktif cihazlara anlık yansır.

İNDİR: https://disk.yandex.com.tr/d/Pw1XgrgXmhKjCQ


[Resim: paknrzj.png] [Resim: ceh1omd.png]
[Resim: fvcwlo0.png] [Resim: g0q9psw.png]
[Resim: k0b8wty.png]
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi